Nieprawda.
Stwierdza, że brytyjska psychiatria jest na zbyt niskim poziomie i pyta, czy dobrym pomysłem jest poprosić w Polsce o hospitalizację.
Mogę odpowiedzieć tylko tyle, że na ogół dobrym pomysłem jest się leczyć.
Decyzja o hospitalizacji należy do lekarza, nie do szacownego grona pięciu forumowych trolli na krzyż
Witaj skarbie tu też są szpitale psychiatryczne i jest ich sporo jeśli z tobą jest zle nie rozumiem dlczego cie tam nie skierowano moze poproś swojego psychiatrę aby cię tam skierował.Jeśli chcesz wyjść z choroby psychicznej bez tabletem szpitala i lekarzy odstaw cukier,nie jedz niczego co zawiera nawet troche cukru,same srowe jedzienie a twój mózg sie zregeneruje i bedzie dobrze i pij tylko wode i żadnych używek.Pozdrawia i życzy dużo zdrowia była rezydentka szpitala psychiatrycznego w Tworkach.
Cześć wam wszystkim, moje zdrowie psychiczne jest na bardzo złym poziomie, lekarza w Wielkiej Brytanii, próbują coś walczyć aby mój stan się polepszył, ale wcale się nie zmienia, a pogarsza.
Miałem trzykrotnie samokaleczenie, oprócz tego były zgłaszane różne moje problemy, które mógłby bezpośrednio zagracać życiu.
Taj jak pisze służba zdrowia jest na poziomie zbyt niskim jak na mój problem.
Zamierzam jechać do Polski do psychiatry i porozmawiać o skierowaniu mnie do szpitala psychicznego, z tego co wiem to polsce za szpitale psychiatryczne nic się nie płaci. A jeśli moze mi ro pomoc w życiowymi problemami i uzależnieniem.
Napisze co w sądzicie o tym czy to jest najlepsze rozwiązanie czy mam spróbować w polsce to zrobić??