Minelo troche czasu, wiec i tematy na stronie nieco sie zmienily. Wszystko idzie w dobra strone. Nawiazalem kontakt z kilkoma ludzmi. Aktualnie szukam gitarzysty. Kogos, kto ma ochote poszukac w innych obszarach i pobawic sie nietypowymi dzwiekami. Tzn dodatkowo takowymi. Ogolnie zwykle granie z elementami otwarcia na wspolprace z jakims efektem.
Pozdrawiam i zapraszam do muzyki.
Szukam chętnych z Edynburga i okolic do współpracy przy projektach którymi zajmuję się w wolnych chwilach.
Na myspace wrzuciłem kilka tematów (www.myspace.com/tableformica). Stylistycznie może nie tworzą całości, ale jakiś pogląd jest. Nie są to zamknięte kompozycje, tylko fragmenty, czasami wyjęte z szuflady.
Szukam kogoś kto mógłby popracować nad bębnami (osobiście używam Logic studio), chętnie bębniarza który mógłby wystąpić na scenie z tą muzyką. Klawiszowca, pianisty/ki do pracy nad aranżami i jak wyżej, do wspólnego grania na żywo. Każdego co czuje że to jego klimat i może coś od siebie dodać.
W przyszłości scenicznie widzę to jako muzykę w dużej przewadze instrumentów akustycznych, czyli bębny, gitara/y, smyczki, dęciaki, piano, ale także instrumenty klawiszowe i samplery. Czas pokaże w jakim składzie uda się to zapiąć.
Do ostrzejszych tematów (HC) głównie potrzebuję bębniarza. Można to potraktować jako osobny projekt. Chociaż nie widzę przeciwwskazań by to wszystko połączyć.
Zapraszam serdecznie.
Proszę o kontakt na tableformica@gmail.com