Dlaczego nie wkleisz tego, PIERDOL*NY MANIPULA*ORZE:
Radny PiS przed 11 listopada: Nie podpalajmy przypadkowych samochodów, tylko wozy transmisyjne reżimowych mediów
"Nietypowy" wpis na Facebooku opublikował radny Prawa i Sprawiedliwości z Sosnowca. Jak informuje "Dziennik.pl", Tomasz Mędrzak napisał na swoim profilu: "Podpalajmy wozy transmisyjne reżimowych mediów".
http://natemat.pl/37637,radny-pis-p...
?
#6
Radny oczywiście został źle zrozumiany- jak zawsze:
"To był fatalny dzień. Słowo przepraszam odmieniłem chyba przez wszystkie przypadki. Kilkanaście razy udowadniałem, że nie jestem wielbłądem (terrorystą), chcącym obalić legalną władzę. Wpis, który był groteską, został z premedytacją i cynizmem użyty do politycznej nawalanki. "
Tygrys, będziesz napie**lał cegłówkami, czy może masturbował się oglądając migawki z rozrób MW ?
http://natemat.pl/35521,marsz-niepo...
Twoi polityczni idole to zwykłe bydło. Powinni ich utylizować- Niemcy przygotowali kilkadziesiąt lat temu odpowiednią infrastrukturę, może czas znów napalić w piecach?
Do adminów/ moderatorów portalu:
Manipulacje skundlonych emitowych "prawicoffcuff" i język nienawiści, którym posługują się ich polityczne wzory, zwyczajnie mnie obraża. Moje wpisy są niczym innym, jak zwykłą odpowiedzią na chamstwo i skurwysyńskie wypowiedzi, dostosowaną do poziomu reprezentowanego przez adwersarzy. Kto wiatr sieje... jak długo można milczeć? Obojętność nakręca agresję z ich strony i jest niczym innym, jak przyzwoleniem na coraz agresywniejsze ataki i zawłaszczanie wspólnej przestrzeni do swoich chorych celów. Całemu temu tałatajstwu czas pokazać, gdzie znajduje się ich miejsce.
UWAGA!
Mamy informacje, że polskie służby zatrzymały pasażerów samolotu relacji Budapeszt-Warszawa, na warszawskim lotnisku Modlin. Powodem zatrzymania jest podejrzenie, że...pasażerowie WEZMĄ UDZIAŁ W MARSZU NIEPODLEGŁOŚCI jutrzejszego dnia w Warszawie .
Demoliberalna dyktatura platformy zaciska kleszcze!