Hehehehe.
Nikt do podziemia nie schodzi to normalny kraj pod tym wzgledem ,mozna szukac do woli trzeba tylko miec pozwolenie wlasciciela gruntu i to wszystko .
Zobacz tu www.treasurehuntingforum.com ,forum jest anglojezyczne ,dziala stosunkowo od niedawna troche kuleje malo kto pisze posty ,sam wszystkiego nie dam rady ,nie rozdziele sie.
Witaj Miki!
Napisałem już dwa razy na stronkę info@thesaurus.com.pl odnośnie warunków wstapienia do stowarzyszenia i jak do chwili obecnej nie otrzymałem żadnych informacji.Prosze o odpowiedź co,jak,i w jakiej formie?Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Witaj Miki!
Chyba juz pisałem wszędzie.Na forum,na PW,tutaj na szkocji.net,do thesaurusa i.............................................i w dalszym ciągu nic.Wiem,że wszyscy tu jesteśmy za pracą a poszukiwania to tylko w wolnych chwilach.Był I Zlot i czasu nie było też zrozumiem.Tylko szkoda,że nie mam żadnej odpowiedzi na moje zadawane wcześniej pytania w mojej korespondencji.Czuję mały niedosyt.To tak jakbyś widział skarb blisko------ prawie w zasięgu ręki .No właśnie prawie robi wielką różnicę.Pozdrawiam i czekam na odpowiedź
Pewnie ze sa i nie tylko w Edynburgu ;-)