..ja cie prosze...ty ostrożnie z tym czadem od jutra...dawkuj...dozuj..delektuj sie...ale sie nie nawdychaj na cały następny tydzien...to moze byc szkodliwe..wiem...wiem...nie dla ciebie..;-))..ale dla otoczenia!!!!!!.-)))))))))))))))))))))))
65kg, w biodrach nie wiem, bo sie nie mierze, ale wyglada na duza dupe..
a wje_wjura a jakies sukcesy zawodowe? czy korekta wpisow najblizsza wyksztalceniu:)
i nie skap sobie przyjemnosci, bo i po co?..
i jutro tez zapaczatkuj kolejny fascynujacy temat, kto na forum nieortograficznie czy niegramatycznie sie wypowiedzial! o to zyciu chodzi:)
a iwoooooooooooooooo jak zwykle musi się do kogoś przy....ć :( tym razem padło na wjurę. Czy w twoim, iwoooooooooooooooo , życiu o to właśnie chodzi???
sie ma dorocina.
to ja kiedys cUs nie pomysli iwooooo skomentowalam i ta ciagle sobie z tym nie moze poradzic. a pewnie zauwazylas, ze w belkotaniu jest niezla. ;]
iwoooooooooooooooo, twoje wiaderko nie miesci sie w naszej piaskownicy. prawdopodobnie uda nam sie wiezc calkiem przyjemny zywot bez twoich rad i wytycznych. opowiedz cos o podrozach zagramanicznych, to chyba jedyne twojego autorstwa, co nadaje sie do czytania. i zawsze mozesz spojrzec na wpis 89.
tu wklejamy wypowiedzi trudne do pojecia dla przecietnego zjadacza jelitowych tresci.