Do góry

360 Digger and/or Shovel Driver

Miasto:
Musselburgh
Branża:
Forma zatrudnienia:
Dodano/podbito:
Wczoraj 08:15
Wyświetleń:
623

Opis

Connect Appointments rekrutuje na stanowisko Kierowce Spycharki dla firmy z Musselburgh.

Wynagrodzenie: £13.50 (PAYE) do negocjacji w zaleznosci od doswiadczenia plus nadgodziny po 45 godzinach pracy platne po £16.25 (rowniez do negocjacji).

Praca jest na caly rok z mozliwoscia przejscia na staly kontrakt z naszym klientem.

Godziny pracy: od poniedziałku do piatku, od 7:00 do 17:00 (45 godzin pracy + nadgodziny)

Zadania:

- Przestrzeganie standardowych procedur operacyjnych i procedur bezpieczeństwa, aby pomóc w osiągnięciu celów operacyjnych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu jakości, bezpieczeństwa i świadomości ekologicznej w zakładzie

- Ogólna obsługa Spycharki zgodnie ze szkoleniem NPORS

OBOWIĄZKI:

- Przestrzeganie wszystkich zasad bezpieczeństwa w miejscu pracy

- Przemieszczanie materiałów

- Sprzątanie miejsca pracy

- Przeprowadzanie codziennych kontroli pojazdu zgodnie z procedurami firmy i planem pracy

- Współpraca z kierownictwem zakladu

- Utrzymywanie standardowych procedur operacyjnych zgodnie z wymaganiami pracodawcy

- Utrzymywanie porzadku na stanowisku pracy

Dowiedz się więcej o tej roli i aplikuj teraz, przesyłając swoje aktualne CV lub dzwoniąc do:

Jarka - 07966020618
[email protected]

Łukasza - 07818763953

Connect Appointments

Zdjęcia

Kontakt

Kontakt:
Lukasz
Profil:
Telefon:
01506 449945

Lokalizacja

Miasto:
Musselburgh